GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BAŞARININ ADI: ERTUĞRUL TOSUNOĞLU

BAŞARININ ADI: ERTUĞRUL TOSUNOĞLU

Tarih 21 Haziran 2021, 23:29 Editör Dursun ONUR

TIME EĞİTİM HABER- Müdür Ertuğrul Tosunoğlu yönetimindeki Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü başarıdan başarıya koşuyor.


Giresun, TÜBİTAK proje yarışmasının Samsun bölge finalinde, 3 projede dereceye girerek büyük bir başarıya imza attı.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından, lise öğrenimine devam eden öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nın Samsun Bölge Finali'nin gerçekleştirildiği belirtildi.

GİRESUN 3 PROJEDE BAŞARI KAZANDI

Açıklamada, 15-16 Haziran 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenen Samsun Bölge Yarışması'nda Giresun'dan 3 projenin derece elde ederek, 1.liğe layık görüldüğü ve finalist olan projenin Türkiye Finali'nde ilimizi temsil etmeye hak kazandığı duyuruldu.

Yarışmaya ilişkin görüşlerini dile getiren Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, TÜBİTAK proje yarışmalarında yakında zamanda lise öğrencilerinin kazandığı başarıların, ortaokul öğrencilerinde de sürmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Müdür Tosunoğlu ayrıca, projelerin hazırlık, başvuru ve yarışma süreçlerinde özverili çalışma gösteren okul müdürlerini, öğrencilere danışmanlık yapan öğretmenleri ve özellikle proje çalışmalarını yürüten öğrenci ve ailelerini tebrik ederek, Türkiye finaline katılacak projelere şimdiden başarılar diledi.

Bu haber 865 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

GRÜ 19 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAĞINI AÇIKLADI

GRÜ 19 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAĞINI AÇIKLADI TIME GÜNCEL HABER- Giresun Üniversitesi (GRÜ) özel şartları taşıyan 19 öğretim üyesi ile 1 öğretim görevlisi alacağ...

GİRESUN’DA DA ÖĞRETMENLERE MÜJDE!

GİRESUN’DA DA ÖĞRETMENLERE MÜJDE! TIME EĞİTİM HABER- Gresun'da da öğtetmenlere güzel haber.
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi