GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BUYUR YANIT VER CHP’Lİ BURHAN BAŞKAN!?

BUYUR YANIT VER CHP’Lİ BURHAN BAŞKAN!?

Tarih 09 Haziran 2021, 20:33 Editör Dursun ONUR

TIME GÜNCEL HABER- Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu’ndan CHP’li Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır’a can alıcı sorular.


Memur Sendikaları Konfederasyonu'na (Memur-Sen) bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Giresun İl Başkanı ve Giresun Belediyesi İtfaiye Müdür Vekili Coşkun Musaoğlu, CHP'li Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır'ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırdı.

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır'ın belediyede çalışan devlet memurları başta olmak üzere diğer hizmet personellerinin maaşlarını göreve geldiğinden bu yana aksatarak ödediğini hatırlatan Musaoğlu, 'Seçimlerde sizden önceki belediye başkanının maaşları ödeyemediğini dilinize pelesenk etmiştiniz. Şimdi siz neden ödemiyorsunuz? diye sordu.

MUSAOĞLU: GÖRÜŞMEDEN NEDEN KAÇTIN BAŞKAN?

CHP’li Başkan Takır'a yanıtlaması istemiyle can alıcı sorular yönelten Musaoğlu, 'Şayet belediyenin İller Bankası'na borcu olduğu gerekçesine sığınacaksanız, seçilmeden önce bu belediyenin borcunun olduğunu bilmiyor muydunuz? Belediyenizin içine düştüğü bu durumdan kurtarılması için Ankara'ya gittiniz mi? Çalışanların maaşlarının ödenebilmesi için sendika olarak iktidar milletvekilleri ile görüşmeniz için randevu aldığımız halde görüşmeden neden kaçtınız?' dedi.

Bu haber 2110 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Asayiş

GİRESUN’DA FINDIK YEVMİYESİ BELLİ OLDU

GİRESUN’DA FINDIK YEVMİYESİ BELLİ OLDU TIME EKONOMİ HABER- Giresun'da fındık toplama işinde çalışacak işçilerin günlük yevmiyesi asgari 215 lira olara...

GİRESUN VALİSİ ÜNLÜ TOPU TACA (MI?) ATTI

GİRESUN VALİSİ ÜNLÜ TOPU TACA (MI?) ATTI TIME SICAK HABER- Giresun Valisi Enver Ünlü imzasıyla ‘Ada’ yasağına ilişkin açıklama yapıldı.
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ29 Temmuz 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi