GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BELEDİYE- MİLLİ EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

BELEDİYE- MİLLİ EĞİTİM İŞBİRLİĞİ

Tarih 15 Nisan 2021, 16:43 Editör Dursun ONUR

TIME EĞİTİM HABER- Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile proje yerel ortağı Giresun Belediyesi arasında imzalandı.


Bölgemizin eğitim kalitesini artırmak ve YKS'ye hazırlanan öğrencilerin motivasyonlarını yükselterek sınav tecrübesi kazanmalarını sağlamak amacıyla; Doğu Karadeniz Bölgesi illerinde eş zamanlı olarak 'Üniversiteye yolculuk' adlı proje yürütülüyor.

Söz konusu projenin 'YKS son prova' adlı etkinliğini gerçekleştirmek üzere yapılacak deneme sınavı ve değerlendirme alanlarında iş birliği ve ortak çalışma protokolü Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile proje yerel ortağı Giresun Belediyesi arasında imzalandı.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, protokole imza koyan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na Giresun eğitimine verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür ederek, bundan sonra da iş birliğinin devam edilmesi dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise eğitime destek vermeye devam edeceklerini ve böyle bir projenin içerisinde bulunmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Proje kapsamında, Giresun Belediyesi öğrencilere sınav zamanı kalem, silgi, kalem traş gibi kırtasiye gereçleri dağıtacak.

Bu haber 2849 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

MİLLİ EĞİTİM’E GİRESUNLU DAMGASI

MİLLİ EĞİTİM’E GİRESUNLU DAMGASI TIME SICAK HABER- Giresunlu (Alucra) hemşehrimiz Selman Küçük, Milli Eğitim Bakanlığı'nda daire başkanlığına at...

MÜDÜR TOSUNOĞLU VARSA SORUN YOK

MÜDÜR TOSUNOĞLU VARSA SORUN YOK TIME EĞİTİM HABER- Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, '24 Kasım Öğretmenler Günü' münasebet...
GİRESUN'UN CEMAL ABİSİ VE FINDIK GERÇEĞİ29 Temmuz 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi