GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

REKTÖR İMAM ALİ’YE NEDEN AYAR ÇEKEMEDİ?

REKTÖR İMAM ALİ’YE NEDEN AYAR ÇEKEMEDİ?

Tarih 25 Ağustos 2019, 01:54 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL SORGU HABER- Giresun Üniversitesi'nin (GRÜ) Rektörü Prof. Dr.Yılmaz Can, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı eskinin cami imamı Ali Ayar’ı neden görevden almadı/alamadı?


Giresun Üniversitesi'nde (GRÜ) görevden alma ve atama furyasına yeni isimler dahil olurken, bir isme nedense hiç dokunulmadı.

Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, kendi tasarrufunca üniversitede idari kadrolarını kurmak için yeniden yapılanmaya hız verip bazı daire başkanlarının görevlerini değiştirirken, her ne hikmetse bir ismi de sahiplendi.

MALİ İŞLER BAŞKANI ESKİ İMAMA NEDEN DOKUNULMADI?

Bu cümleten ibaretle, Rektör Can’ın üniversitenin İdari ve Mali İşler Daire Başkanı eski imam (ki imamlığına asla ve kata sözümüz yok) Ali Ayar’ı kanatları altına alarak makamca koruduğu söyleniyor.

Dolayısıyla, Rektör Can'ın, Gazi Üniversitesi kamu yönetimi mezunu olduğu öğrenilen ve konjonktür icabınca her türlü renge büründüğü dillendirilen İdari ve Mali İşler Daire Başkanı eskinin cami imamı Ali Ayar'ı koltukça muhafaza ettiği savı -ama öyle ama böyle- bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi, deniyor.

Bu haber 1669 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

TARİKATLAR GİRESUN’DA OKULLARA GİRİYOR

TARİKATLAR GİRESUN’DA OKULLARA GİRİYOR TIME ÖZEL HABER- Giresun’da da ne idüğü belirsiz dindar demiyoruz dinci tarikat, cemaat, vakıf ve dernekler eğitim...

YOK ARTIK! ATATÜRKÇÜ ÖĞRETMENE AKP ZULMÜ...

YOK ARTIK! ATATÜRKÇÜ ÖĞRETMENE AKP ZULMÜ... TIME EĞİTİM HABER- Eğitimdeki gericileşmeye ve FETÖ benzeri oluşumlara tepki gösteren, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi