GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

AKKURT ALINDI, TOSUNOĞLU ASİL OLUYOR

AKKURT ALINDI, TOSUNOĞLU ASİL OLUYOR

Tarih 02 Ağustos 2019, 22:13 Editör Dursun ONUR

TIME SON DAKİKA SICAK HABER- Yaklaşık bir sene önce kadrosu Giresun’da bırakılarak koltuğundan uzaklaştırılan İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt resmen görevden alındı.


Yaklaşık bir sene önce kadrosu Giresun’da bırakılarak makamdan uzaklaştırılan İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt resmen görevden alındı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda görevden alınan ve yeni atanan il müdürleri Resmi Gazete’de yayımlandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, aralarında Giresun’un da yer aldığı 8 il milli eğitim müdürü görevden alınırken, 14 kente de yenilerinin atanmasına karar verildi.

Buna göre, yaklaşık bir sene önce kadrosu Giresun’da bırakılarak makamdan uzaklaştırılan İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt da resmen görevden alındı. Anımsanacağı üzere vaktiyle Akkurt’tan boşalan müdürlüğe ise hemşehrimiz İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu vekaleten getirilmişti.

TOSUNOĞLU ASALET BEKLİYOR

Öte yandan, Resmi Gazete’de yayımlanan yeni atama kararında 14 ilin arasında Giresun’un olmaması da dikkat çekti.

Edindiğimiz bilgilere göre, önümüzdeki günlerde aralarında Giresun’un da olduğu 38 il’e daha atama yapılacağı kaydedildi. Dolayısıyla bir yıldır Giresun'da İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görev yapan Ertuğrul Tosunoğlu’nun bu koltuğa asaleten atanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu haber 1368 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

GİRESUNLU BIRAKTI, TRABZONLU ATANDI

GİRESUNLU BIRAKTI, TRABZONLU ATANDI TIME ÖZEL HABER- Evet yine ne demişsek o oldu. Giresun Üniversitesi (GRÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekilliği...

PROF. SALBACAK DEKANLIĞI BIRAKIYOR

PROF. SALBACAK DEKANLIĞI BIRAKIYOR TIME ÇOK ÖZEL SICAK HABER- Gazetemiz diyorsa bir yere not edin. Yarın lazım olabilir. Duyum değil, kesin bilgidir...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi