GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

FERRERO ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

FERRERO ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Tarih 15 Mart 2018, 17:43 Editör Dursun ONUR

TIME KÜLTÜR HABER- Ferrero ödülünü Giresun'da Şevval Ünlü kazandı.


Ferrero’nun 2012 yılında başlattığı,“Değerli Tarım Uygulamaları” kapsamındaki eğitimler, faaliyetler ve etkinlikler devam ediyor.

Fındık üretimine ve üreticisine destek olmayı amaçlayan bu proje kapsamında Sakarya, Düzce, Ordu, Giresun ve Trabzon’daki okullarda düzenlenen ve toplamda 102 öğrencinin katıldığı fotoğraf etkinliklerinde gerçekleştirilen yarışmalarda illere göre kazananlara ödüller verildi.

Giresun'un Yağlıdere ilçesindeki Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilen ve 20 öğrencinin katıldığı yarışmada jüri tarafından yapılan değerlendirmede aynı okul öğrencisi Şevval Ünlü birinci seçildi.

Şevval Ünlü'ye fotoğraf makinesi Ferrero Değerli Tarım Ordu-Giresun Bölge Müdürü Ömer Kürşat Yeşiloğlu ve Okul Müdürü Kamil Hekim tarafından verildi.

ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNDUK

Hediye ve sertifikalının verilmesinin ardından proje hakkında bilgiler veren Değerli Tarım Ordu-Giresun Bölge Müdürü Ömer Kürşat Yeşiloğlu “Proje kapsamında burada yaptığımız etkinlikleri, sosyal ve zirai uygulamaları bölgemize tanıtmayı hedefliyoruz. Şu anda okulumuz ile ortak yürüttüğümüz proje içerisinde öğrencilerimize fotoğraf üzerine verdiğimiz eğitim sonrası çektikleri fotoğraflar üzerinden bir değerlendirme yaparak bu alanda ki kabiliyetlerini ve başarılarını görmeyi amaçladık. Burada fındık ve fındık tarımından ziyade çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmayı hedefledik” dedi.

FOTOĞRAFLAR ÖRNEK BAHÇELERDE SERGİLENECEK

Gençlerin daha iyi bir geleceğe hazırlanmasında sanatın gücünü kullanmak amacıyla Ferrero tarafından düzenlenen etkinlikte çekilen tüm fotoğraflar önümüzdeki günlerde örnek bahçelerde sergilenecek. Gençler, aileleriyle fındık bahçelerinde ağırlanacaklar.

 

 

 

 

 

Bu haber 1692 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

GİRESUNLU PROF. BAKIN KİMLERİ BOMBALADI

GİRESUNLU PROF. BAKIN KİMLERİ BOMBALADI TIME KAYNAK HABER- Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Karar gazetesi yazarı Giresunlu hemşehr...

BBP'DEN REKTÖRE GECİKMELİ KUTLAMA

BBP'DEN REKTÖRE GECİKMELİ KUTLAMA TIME EĞİTİM HABER- Büyük Birlik Partisi (BBP) Giresun İl Başkanı Selahatin Toslu, gecikmeli de olsa Giresun Ünivers...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi