GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

FLAŞ İDDİA!..AYRAN İÇİP AYRI MI DÜŞTÜLER?

FLAŞ İDDİA!..AYRAN İÇİP AYRI MI DÜŞTÜLER?

Tarih 24 Ocak 2018, 04:04 Editör Dursun ONUR

TIME ÇOK ÖZEL KULİS HABER- Giresun Üniversitesi’nde kazan kaynıyor.
Yolları ayrıldı mı ayrılıyor mu?
Dünkü kankalar yol ayrımında mı?
Fotoda görüldüğü üzere.
Oyun havası niyetine.
Roman adresli.
'Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna....'
Mı acaba?


Sağlam istihbari bilgidir.

Yabana atmayın.

Anlatalım.

Yaklaşık iki ay önce Giresun Üniversitesi’nden (GRÜ) profesörlük ünvanı alan rektör danışmanı ve Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nazım Elmas ile Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un aralarının limoni olduğu iddia ediliyor.

ELMAS'IN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI

Eğitim camiasından gazetemize ulaşan kulis bilgilerine göre üniversiteden profluk ünvanı alarak rektör yardımcılığı beklentisi içine giren Elmas’ın büyük hayal kırıklığı yaşadığı değerlendirmesi yapılıyor.

ÜÇÜNCÜ REKTÖR YARDIMCILIĞI HALA BOŞ

İki sene önce Giresun Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un göreve başlaması akabinde önce vekaleten sonra ise YÖK onayıyla asaleten Prof. Dr. Mustafa Cin ile Prof. Dr. Mustafa Serkan Soylu’yu rektör yardımcılığına atayarak üçüncü kadroyu boş bırakması çeşitli yorumları da beraberinde getirmişti.

İddia göre Rektör Coşkun’un yardımcı olarak üçüncü ismi belirlememesi rektör danışmanı ve Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Nazım Elmas’ın profluk ünvanını alması için zaman kazanıldığına yorulmuştu.

GÖRÜNTÜ VAR, SES YOK; YARIM ELMA GÖNÜL ALMA

Bu manada, iki ay önce Giresun Üniversitesi’nden (GRÜ) profesörlük ünvanı alan Elmas’ın beklentilerin aksine rektör yardımcılığına atanmayarak ayrıyeten Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Vekilliğine getirilmesinin ‘yarım elma gönül alma’ babında olduğu ifade ediliyor. Ki, Prof. Elmas'ın bu görevi de istemeye istemeye kabul ettiği dillendiriliyor.

ZEVAHİRİ KURTARMA ÇALIMI VE İKİ İSİM KARŞI KARŞIYA

Haliyle Rektör Coşkun ile Elmas’ın epey zamandır aralarının olmadığı, birlikte verilen görüntülerin de zevahiri kurtarmak amaçlı olduğu konuşuluyor.

Birbirlerine serin ve uzak durdukları savunulan Rektör Coşkun ile Elmas’ın tümden gemileri yakarak karşı karşıya pozisyon almak pahasına şimdilerde yeni vaziyet aldıkları da öne sürülüyor.

 

Bu haber 3141 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim

FLAŞ FLAŞ! BULUT VE ELMAS KIZAĞA ÇEKİLDİ

FLAŞ FLAŞ! BULUT VE ELMAS KIZAĞA ÇEKİLDİ TIME ÖZEL HABER- Giresun Gençlik Spor İl Müdürü Hasan Bulut ile resmen olmasa da görevini fiilen yürüten Kredi ve Y...

KÜLTÜR MERKEZİ’NİN İHALESİ YAPILDI

KÜLTÜR MERKEZİ’NİN İHALESİ YAPILDI TIME GÜNCEL HABER- CHP'li Giresun Belediye Başkanı ve başkan adayı Kerim Aksu, 31 Mart yerel seçimlerine yakla...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi