GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
GENEL MÜDÜR ADEM TATLI TOPUN AĞZINDA MI?

GENEL MÜDÜR ADEM TATLI TOPUN AĞZINDA MI?

Tarih 19 Ekim 2020, 20:08 Editör Dursun ONUR

TIME KAYNAK HABER- Tarım Kredi’nin iştiraki olan TAREKS Hayvancılık Genel Müdürü Adem Tatlı zor durumda mı?


Milli Gazete, AKP Giresun eski Milletvekili ve halen TAREKS Hayvancılık Genel Müdürü olan Adem Tatlı'yı kurumu yönetememekle suçladı.

Milli Gazete'den Sadettin İnan'ın haberine göre, Genel Müdür Adem Tatlı'nın yönetim zafiyetinden dolayı Tarım Kredi'nin iştiraki olan Tareks Hayvancılık'ta yaşanan brusella krizi büyüyor.

Krizin belgelendiği iddia edilen haberde, Tarım Kredi Kooperatifleri, işletmede brusella hastalığından dolayı hayvanların zorunlu kesime gittiğini kabul ettiği, yaşanan yönetim zafiyetinin üstünün ise kaçamak cevaplarlarla örtülmeye çalışıldığı ifade edildi.

İşte o haber:

Çiftçinin iştiraki olan Tareks Hayvancılık’ta yaşanan brusella krizine yönelik haberlerimize, 'kişilik haklarının ihlal edildiği' gerekçesiyle erişim engeli kararı aldıran Tarım Kredi Kooperatifleri, hastalıktan dolayı geçtiğimiz ay 1.000 hayvanın daha zorunlu kesime gittiğine dair yaptığımız ikinci habere ise açıklama yapmak zorunda kaldı.

Millî Gazete'nin yönetim zafiyetinden dolayı Tarım Kredi’nin iştiraki olan Tareks Hayvancılık'ta yaşanan brusella krizi haberi belgelendi.

Tarım Kredi Kooperatifleri, işletmede brusella hastalığından dolayı hayvanların zorunlu kesime gittiğini kabul ederken, yaşanan yönetim zafiyetinin üstü ise kaçamak cevaplarlar örtülmeye çalışıldı.

Bilindiği üzere Millî Gazete, Tareks Hayvancılık'ın hastalıktan ari çiftliğinde brusella hastalığından dolayı yüksek sayıda (600) anaç hayvanın zorunlu kesime gitmesini Haziran ayında ‘Hayvancılıkta çifte cinayet’ başlığı ile kamuoyuna duyurmuştu. Ancak bu haberimize, kişilik haklarının ihlal edildiği gerekçesiyle Tarım Kredi Kooperatifleri'nin talebi üzerine erişim engeli getirilmişti.

Habere erişim engeli getirilmesine rağmen Tareks Hayvancılık'ın Yozgat Boğazlıyan'daki çiftliğinde 600 hayvandan sonra geçtiğimiz ay 1000 hayvanın daha brusella hastalığından dolayı zorunlu kesime gittiği ortaya çıkmış ve Millî Gazete'nin skandal hayvan cinayeti ve yönetim zafiyetiyle ilgili haklılığı bir kez daha belgelenmişti.

Haberin tamamını okumak için linke tıklayınız.

https://www.milligazete.com.tr/haber/5617964/erisim-engeli-getirdikleri-haberi-kendileri-belgeledi

Bu haber 1503 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

ŞENLİKOĞLU, BAKANDAN MADDİ DESTEK İSTEDİ

ŞENLİKOĞLU, BAKANDAN MADDİ DESTEK İSTEDİ TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, belediyeyi ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı ...

BAŞKAN OKUSAL KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI

BAŞKAN OKUSAL KENDİNİ KARANTİNAYA ALDI TIME SON DAKİKA ÖZEL HABER- Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Giresun İl Başkanı Özgür Okusal kendini karantinaya ...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi