GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YEŞİL'E EMANET

DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YEŞİL'E EMANET

Tarih 15 Eylül 2020, 20:08 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Halis Yeşil, Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne müdür olarak atandı.


Giresun'daki sağlık teşkilatlarında değişimler devam ediyor.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Halis Yeşil, Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne müdür olarak atandı.

Yaklaşık üç yıldır Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapan Halis Yeşil, Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin yeni İdari ve Mali İşler Müdürü oldu. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürlüğünü Mustafa Apaydın yürütüyordu.

Yeni Müdür Halis Yeşil, Dereli İlçe Devlet Hastanesi Müdürü iken İl Sağlık Müdürlüğü'nde Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü görevine atanmıştı. Yeşil, son olarak 2017 yılında Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürlüğü'ne getirilmişti.

Bu haber 808 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sağlık

GİRESUN’DA YENİ KORONAVİRÜS KARARLARI

GİRESUN’DA YENİ KORONAVİRÜS KARARLARI TIME SON DAKİKA HABER- Giresun’da yeni koronavirüs kararları alındı.

EK ÖDEME DEĞİL TEK ÖDEME İSTİYORUZ

EK ÖDEME DEĞİL TEK ÖDEME İSTİYORUZ TIME SAĞLIK HABER- Türk Sağlık Sen Giresun Şubesi Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hülya Korkmaz, sağlık ...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi