GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KARAN’DAN 'ÇKS' UZATILSIN İSTEMİ

KARAN’DAN 'ÇKS' UZATILSIN İSTEMİ

Tarih 13 Kasım 2019, 16:56 Editör Dursun ONUR

TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve Fiskobirlik Yönetim Kurulu üyesi Nurittin Karan, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) müracaat süresinin uzatılmasını istedi.Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) müracaat süresinin uzatılmasını istedi.

Aynı zamanda Fiskobirlik Yönetim Kurulu üyesi olan Başkan Karan yaptığı yazılı açıklamada, fındık üreticisi için Alan Bazlı Gelir Desteği’nin can suyu olduğunu vurgulayarak, 2019 yılı ÇKS başvuru işlemini yaptıramayan üreticiler için ikinci bir şans istediklerini belirtti.

Çift Kayıt Sistemi (ÇKS) müracaatlarının 30 Haziran 2019'da sona erdiğini anımsatan Karan, ‘Çeşitli nedenlerden ötürü 2019 yılı için Çiftçi Kayıt Sistemi'ne müracaat yapamayan çiftçilerimiz 24 Ekim 2019 tarihli ve 30928 sayılı Resmi Gazete ile yayımlanan 2019 Yılı Alan Bazlı Gelir Desteği’nden faydalanmayacaklar. Gerek telefonla gerekse odamıza gelen çiftçilerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi için 2019 ÇKS müracaatlarının uzatılmasını talep ediyoruz’ dedi.

Bu haber 1294 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ekonomi

GİRESUN’DA GİRKAP-2 UYGULAMASI BAŞLADI

GİRESUN’DA GİRKAP-2 UYGULAMASI BAŞLADI TIME EKONOMİ HABER- Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi'nin (GİRKAP) ikinci ayağı,...

BAŞKAN KARAN: ÇKS BAŞVURULARI UZATILSIN

BAŞKAN KARAN: ÇKS BAŞVURULARI UZATILSIN TIME EKONOMİ HABER- Giresun Ziraat Odası Başkanı ve FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu üyesi Nurittin Karan, 30 Haziran...
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi