GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

YENİ MÜDÜR TOSUN MU KARAKAYALI MI? VEYA...

YENİ MÜDÜR TOSUN MU KARAKAYALI MI? VEYA...

Tarih 12 Nisan 2018, 22:39 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL KULİS DETAY HABER- Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Samsunlu Necati Akkurt yolcu ise yerine bakın kimler talipli?
Evet.
Biri Keşaplı, diğeri Derelili.
Biri Giresun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu.
Keşaplı.
Diğeri Şube Müdürü Ömer Karakayalı.
Derelili.
Velhasıl.
Biline.
İkisi de müdürlüğe oynuyor.
Ötesi...
Üçüncü isim veya isimler de var mı, bilinmez.
Haliyle..
Dahası bizde.
Şimdilik TIME susar.
Hadi hayırlısı.
Kolay gele.
İyi olan kazansın.


Yaklaşık 8 yıldır Giresun İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Samsunlu Necati Akkurt’un miadını doldurarak şimdilerde yolun sonuna geldiği iddia ediliyor.

Nisan sonu veya Mayıs başında ötesi Haziran ayında görevden el çektirilmesi beklenen Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt’un açığa alınacağı öne sürülüyor.

İLK OPERASYON MİLLİ EĞİTİM'E

Gazetemizin eğitim camiası ve dahi AKP cenahından edindiği kulis bilgilerine göre Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ile iplerin tümden koptuğu değerlendirmesi yapılıyor.

AK Parti yönetiminin yakın zamanda Giresun’da da bürokraside büyük bir değişime imza atacağı savunurken, operasyona ilk olarak Milli Eğitim Müdürlüğü’nden başlanacağı konuşuluyor.

TOSUNOĞLU MU KARAKAYALI MI?

Bu manada, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 23 Ocak 2012 tarihli kararnamesi ile Giresun’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan ve 8 yıldır bu görevde bulunan Samsunlu Necati Akkurt’un açığa alınacağı yorumları havada uçuşuyor.

BİRİ KEŞAPLI DİĞERİ DERELİLİ

Yine, gazetemizin edindiği derin kulis bilgilerine göre Akkurt’un görevden alınması halinde bu göreve vekalaten ikisi de hemşehrimiz olan ya Keşaplı Giresun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu’nun ya da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Derelili Ömer Karakayalı’nın atanacağı yüksek sesle dillendiriliyor.

BAŞKA İSİMLER DE BOŞ DURMUYOR 

Öte yandan, bu göreve başka başka isimlerinden talipli olduğu ve şimdilerde nabız yoklamak adına hem bürokrasi çevrelerinde hem de siyaset cenahında harekate geçerek Ankara'yı su yolu yaptığı da sır olarak görülmüyor.

 

Bu haber 3823 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

O İDDİA DA YALAN ÇIKTI

O İDDİA DA YALAN ÇIKTI TIME GÜNCEL ÖZEL KAYNAK HABER- Giresun'da şüpheli şekilde yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın baba...

GİRESUN ŞEHİRCİLİKTE GERİ GİTTİ İDDİASI

GİRESUN ŞEHİRCİLİKTE GERİ GİTTİ İDDİASI TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun’un şehircili...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi