YENİ MÜDÜR TOSUN MU KARAKAYALI MI? VEYA...


Açıklama: TIME ÖZEL KULİS DETAY HABER- Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Samsunlu Necati Akkurt yolcu ise yerine bakın kimler talipli? Evet. Biri Keşaplı, diğeri Derelili. Biri Giresun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu. Keşaplı. Diğeri Şube Müdürü Ömer Karakayalı. Derelili. Velhasıl. Biline. İkisi de müdürlüğe oynuyor. Ötesi... Üçüncü isim veya isimler de var mı, bilinmez. Haliyle.. Dahası bizde. Şimdilik TIME susar. Hadi hayırlısı. Kolay gele. İyi olan kazansın.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 26 Mart 2019, 10:29
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6899Yaklaşık 8 yıldır Giresun İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Samsunlu Necati Akkurt’un miadını doldurarak şimdilerde yolun sonuna geldiği iddia ediliyor.

Nisan sonu veya Mayıs başında ötesi Haziran ayında görevden el çektirilmesi beklenen Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt’un açığa alınacağı öne sürülüyor.

İLK OPERASYON MİLLİ EĞİTİM'E

Gazetemizin eğitim camiası ve dahi AKP cenahından edindiği kulis bilgilerine göre Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ile iplerin tümden koptuğu değerlendirmesi yapılıyor.

AK Parti yönetiminin yakın zamanda Giresun’da da bürokraside büyük bir değişime imza atacağı savunurken, operasyona ilk olarak Milli Eğitim Müdürlüğü’nden başlanacağı konuşuluyor.

TOSUNOĞLU MU KARAKAYALI MI?

Bu manada, Milli Eğitim Bakanlığı’nın 23 Ocak 2012 tarihli kararnamesi ile Giresun’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan ve 8 yıldır bu görevde bulunan Samsunlu Necati Akkurt’un açığa alınacağı yorumları havada uçuşuyor.

BİRİ KEŞAPLI DİĞERİ DERELİLİ

Yine, gazetemizin edindiği derin kulis bilgilerine göre Akkurt’un görevden alınması halinde bu göreve vekalaten ikisi de hemşehrimiz olan ya Keşaplı Giresun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu’nun ya da İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Derelili Ömer Karakayalı’nın atanacağı yüksek sesle dillendiriliyor.

BAŞKA İSİMLER DE BOŞ DURMUYOR 

Öte yandan, bu göreve başka başka isimlerinden talipli olduğu ve şimdilerde nabız yoklamak adına hem bürokrasi çevrelerinde hem de siyaset cenahında harekate geçerek Ankara'yı su yolu yaptığı da sır olarak görülmüyor.