MHP’YE GİRESUN’DA SOĞUK DUŞ!


Açıklama: TIME ÖZEL DETAY HABER- Giresun'da umduğunu bulamayan MHP kurmayları büyük bir şok yaşadı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2022
Geçerli Tarih: 08 Şubat 2023, 20:22
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9607MHP heyeti Giresun'da düş kırıklığı yaşadı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ülke genelinde başlatılan 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantısının Giresun ayağında büyük bir şok yaşandı.

BOŞ SALONA KONUŞTU

Genel merkezce görevlendirilen MHP milletvekillerinin katılımıyla Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Sahnesi'nde organize edilen toplantıya hem partililerin hem de vatandaşların ilgi göstermediği gözlemlendi.

Bu arada, salonda yerini alan az sayıdaki partiliye hitap eden MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal'ın mevcut durum karşısında moral bozukluğunun ötesinde şaşkınlık yaşadığı da kulislere yansıdı.

MHP’YE GİRESUN’DA SOĞUK DUŞ!

Giresun'daki toplantıda,'2023 Haziran seçimlerinde AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar Cumhurbaşkanı seçip Cumhur İttifakı'nı Meclis'ten sayıca çoğunlukla temsil görevini sizden istiyoruz' diyen Haberal'ın salondaki sessizlik ve coşkusuzluk nedeniyle kelimenin tam manasıyla hayal kırıklığına uğradığı ileri sürüldü.

İLÇELERDE DE DURUM VAHİM

Diğer yandan, MHP'nin il merkezinden sonra aynı adla Giresun'un bazı ilçelerinde düzenlediği toplantılarına da beklenen katılımın olmadığı güvenilir kaynaklarca teyit edildi.