AYTEKİN BAŞKAN DUR DURAK BİLMİYOR


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dur durak bilmiyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2022
Geçerli Tarih: 03 Aralık 2022, 12:33
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9541Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Dur durak bilmeyen Şenlikoğlu, bugün de Büyük Sanayi Sitesi'ndeki işyerlerini ziyaret ederek esnaflara 'hayırlı işler' temennisinde bulundu.

Belediye tarafından sürdürülen ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında esnaflara bilgiler vererek sorularını cevaplandıran Başkan Şenlikoğlu, 'Halkımızı ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz' dedi.

Başkan Şenlikoğlu,'Alın teriyle, emeğiyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi dinledik. Şehrimiz sanayisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için istişarelerde bulunduk. Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnaflarımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum' ifadelerini kullandı.

'Giresun Belediyesi olarak bu şehirde yaşayan insanların daha mutlu ve huzurlu bir kentte yaşaması için tüm gücümüzle çalışıyoruz' diyen Şenlikoğlu,'Şehrimizin birçok noktasında şu anda altyapı ve üstyapı yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Esnaflarımızın bize iletmiş olduğu talep ve sıkıntıları ortak akıl ile çözmenin gayreti içerisinde olacağız. Her daim onların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yoğun ve ağır iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılayan esnaflarımıza bu davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.