FLAŞ İDDİA! EMNİYET MÜDÜRÜ GİDİYOR MU?


Açıklama: TIME ÖZEL DERİN KULİS HABER- Giresun Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay’ın görevden affını isteyeceği iddia ediliyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2022
Geçerli Tarih: 03 Ekim 2022, 08:39
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9502Yaklaşık bir yıl önce Giresun Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Saruhan Kızılay'ın görevden affını isteyeceği iddia ediliyor.

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan kararname ile 7 Temmuz 2021'de Giresun İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Saruhan Kızılay'ın yol ayırımında olduğu savı kulislerde konuşuluyor.

AKP’Lİ BAZI İSİMLERLE SORUN MU YAŞIYOR?

Giresun'da göreve başladığı günden beri halkın takdirini kazanarak vatandaşlarla daima iç içe olan Müdür Kızılay'ın kent özelinde kerameti kendinden menkul, haddini ve hukukunu bilmeyen dahası devlet terbiyesi de olmayan haliyle sonradan görme misali güç zehirlenmesi yaşayan iktidar mensubu bazı siyasilerle epeydir sorunlar yaşadığı ileri sürülüyor.

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre, Giresun'da kısa sürede yaptığı başarılı çalışmalar sonucu ilin sevilen, sayılan ve örnek alınan bürokratlarından biri olan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Kızılay'ın başka bir ile atanmak için karar verme aşamasına geldiği duyumu 'ateş olmayan yerden duman çıkmaz' atasözünü utandırmamak adına Emniyet çevrelerinde kulaktan kulağa fısıldanıyor. 

Giresun Emniyet Müdürü Kızılay, son olarak Polis Evi'nde düzenlendiği toplantıda ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelmişti.