MÜDÜRLÜKTEN SONRA BAŞKANLIK DA GİTTİ


Açıklama: TIME DETAY HABER- Makamdan uzaklaştırılan Giresun Belediyesi İtfaiye Müdür Vekili Coşkun Musaoğlu'na ikinci bir darbe daha. Musaoğlu, Giresun Bem Bir-Sen İl Başkanlığı görevinden de alındı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 18 Mart 2022
Geçerli Tarih: 09 Ağustos 2022, 17:44
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9375Makamdan uzaklaştırılan Giresun Belediyesi İtfaiye Müdür Vekili Coşkun Musaoğlu'na ikinci bir darbe daha vuruldu.

Dün gibi yakın geçmişte Keşap'ta bulunan Giresun Üniversitesi Turizm Fakültesi'nde çıkan yangında ihmalce iddia edilen olaylar sonrasında bütün şimşekleri üzerine çekerek görevden alınan Giresun Belediyesi İtfaiye Müdür Vekili Coşkun Musaoğlu bir şok daha yaşadı.

MÜDÜRLÜKTEN SONRA BAŞKANLIK DA GİTTİ

Söz konusu yangında konuya binaen Vali Enver Ünlü'nün talimatıyla Giresun Belediye Başkanı Ayekin Şenlikoğlu tarafından görevden alındıktan sonra hakkında idari soruşturma başlatılan Musaoğlu, uzun zamandır başkanlığımı yürüttüğü Giresun Bem- Bir- Sen İl Başkanlığı görevinden de uzaklaştıtıldı.

SENDİKA GENEL MERKEZİ İSTİFASINI İSTEMİŞTİ

AKP'ye yakınlığı ile bilinen Memur Sendikaları Konfederasyonu'na (Memur-Sen) bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Merkezi tarafından istifasının istenmesi neticesinde görevden el çektirilen Musaoğlu'nun yerine ise Giresun Belediyesi Zabıta Müdürü Muslihiddin Aydın getirildi.