BERRİN HANIMIN KADIN DERDİ VAR MI ACABA?


Açıklama: TIME YORUM HABER- AKP Giresun Kadın Kolları İl Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Berrin Aydın aslında nereye koşuyor? 'Kadınlar Günü bahane, vekillik aşkı şahane olabilir mi?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 08 Mart 2022
Geçerli Tarih: 09 Ağustos 2022, 16:05
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9370


Evet…

Bir insanın beraber siyaset yaptığı birini sevmesi, ona hayranlık duyması gayet anlaşılabilir bir durumdur.

Hele ki, siyaseti tek bir insan üzerine kurulmuş bir partide yapıyorsanız ince hesaplar da adresini bulur.

GİRESUN'DA KADININ ADI YOK. ADET YERİNİ BULSUN AÇIKLAMASI

Bu cümleten ibaretle ,AKP Giresun Kadın Kolları İl Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Berrin Aydın'ın ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü' dolayısıyla 'laf olsun torba dolsun ve adet yerini bulsın' deyimince Atatürk Meydanı'nda talimat gereğince öylesine yaptığı basın açıklaması dikkate alınmadı.

Emir gereğince basın açıklamasında, erkek egemenliğine boyun eğerek hemcinsi kadınların katmerli sorunlarından ziyade AKP Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler düzen Aydın'ın niyetçe asıl hedef ve amacının ne olduğu da ortaya çıktı.

BERRİN HANIMDAN KOMİK VE ABSÜRT SAVUNMA

Olası erken veya zamanında yapılacak seçimlerde AKP'den Giresun milletvekili aday adayı olacağı su götürmeyen Aydın'ın 20 yıldır iktidarda olan partisinin sanki muhaletteymiş gibi büyük ve güçlü Türkiye idealiyle çalıştığınıı savunması ise hem komik hem de absürt bulundu.

VEKİLLİK İÇİN LİSTEDE YERİNİ SAĞLAMA ALMAYA ÇALIŞIYOR

'Genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, kadına yönelik şiddet ile mücadelede önemli mesafeler aldık' şeklinde konuşarak reel gerçeklikten kopmak pahasına hayal aleminde yaşayan Aydın'ın kadınların yüklü dertlerine tercüman olmak yerine liderine güzellene yapması 'vekil listesinde yerini sağlama almaya çalışıyor' yorumlarını da beraberinde getirdi.