'ATOM KARINCA' GERİ Mİ DÖNDÜ?


Açıklama: TIME DETAY HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, sahalara geri mi döndür?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2021
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2022, 06:25
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9238AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, geri mi döndü?

Kent genelinde tuttuğunu koparan isim olarak takdirce nam yapan ve çalışkanlığı nedeniyle halk nazarında 'atom karınca' lakabıyla anılan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, yeniden sahalara 'merhaba' dedi

YILLARDIR MÜCADELESİNİ VERDİĞİ O PROJE SONUÇLANDI

Bize karanlıkça misali her nedense bilinmez ama bir süre halktan uzaklaştığı savunulan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk'ün tekraren alanlara çıkarak şehrin sorunlarına odaklandığı belirtildi.

Ba anlamda aynı zamanda amatörce de olsa tam bir kültür ve sanat adamı olduğu su görürmeyen Öztürk'ün uzun yıllardır mücadelesini verdiği 'Kültür Merkezi Projesi' nihayet amacına ulaştı.

Son olarak yaklaşık beş ay önce (Temmuz 2021) Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u makamında ziyaret eden Milletvekili Öztürk, yakından takip ettiği 'Giresun Kültür Merkezi Projesi'ni sonuçlandırdı.

Haberi müjdeleyen Öztürk'ün ifadesiyle, merkez Atatürk Anadolu Lisesi'nin yanındaki pansiyonunun yıkımı tamamlandığından adresce aynı yere yapılacak olan Giresun Kültür Merkezi'nin ihalesi 22 Kasım'da yapıldıktan sonra hızlıca inşaat aşamasına geçilecek.