KÜÇÜK KIZ İKRANUR'U AMCASI ÖLDÜRMÜŞ


Açıklama: TIME SON DAKİKA HABER- Giresun’un Bulancak ilçesinde geçtiğimiz sene evinin yakınlarındaki dere yatağında ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Şüpheliler amca Sinan Tirsi ve hala Ayşe Tirsi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kategori: Asayiş
Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2021
Geçerli Tarih: 11 Nisan 2021, 10:20
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8846


Geçtiğimiz sene evinin yakınlarındaki dere yatağında ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Giresun'un Bulancak ilçesinin İcilli köyünde 27 Haziran 2020 günü kayıplara karışan ve 68 saat sonra evine 7 kilometre ileride dere yatağından ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

14 YAŞINDAKİ AMCA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Gözaltına alındıktan sonra jandarma ekipleriyle İkranur'un ölü bulunduğu dere yatağına getirilen 14 yaşındaki amca ile iki kez keşif çalışması yapıldı. Savcılıkta ifadesi alınan ve cinayeti itiraf eden amca Sinan Tirsi, 'kasten öldürme', hala Ayşe Tirsi ise 'delilleri karartma suçuna yardım' suçlamasıyla tutuklama talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne sevk edildi.

AMCA VE HALA TUTUKLANDI

İkranur Tirsi'nin ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine başlatılan soruşturmada gözaltına alınan küçük kızın amcası Sinan Tirsi (14) ve halası Ayşe Tirsi (20) çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.