PROJECİ BAŞKAN, DÜŞMAN ÇATLATIYOR


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yeni bir projeye daha start verdi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 11 Nisan 2021, 10:49
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8811Giresun Belediyesi tarafından Kumyalı balıkçı barınağına balık dağıtım merkezi inşa ediliyor. 

Kent merkezinin sahil bandındaki alanların ve tesislerin daha güzel, daha modern bir hal alması ve eksiklerin de giderilmesi için çalışmalara ağırlık veren Giresun Belediyesi yeni bir proje daha başlattı.

Projeye ilişkin bilgi veren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, balıkçı esnafına hitap etmesi amacıyla Kumyalı balıkçı barınağı içerisine balık dağıtım merkezi yapıldığını açıkladı.

Merkezin 500 metrekare alan üzerine inşa edildiğini aktaran Şenlikoğlu, projenin hizmete girmesiyle balıkların daha düzenli ve daha sağlıklı tek bir noktadan araçlara yüklenerek perakende satış yerlerine ulaştırılacağını vurguladı.

Başkan Şenlikoğlu, küçük liman diye tabir edilen Kumyalı balıkçı barınağının olduğu alana çelik konstrüksiyon yöntemiyle yapılan balık dağıtım merkezinin hızla ilerlediğini ve kısa zamanda tamamlanarak hizmete gireceğini de sözlerine ekledi.