GİRESUN’UN REİSİ ÖZTÜRK, ESNAFI DİNLEDİ


Açıklama: TIME GÖZLEM HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 25 Ocak 2022, 16:08
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8789AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer ile birlikte kentte esnafla buluşan Milletvekili Öztürk, vatandaşların sorunlarını dinledi.

ESNAF BAŞIMIZIN TACI

Gerçekleştirdiği ziyarette, esnafla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini not eden Öztürk, 'Esnaflarımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz' dedi.

İNŞALLAH BU ZOR GÜNLERİ ATLATACAĞIZ

Esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan Öztürk, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlatarak, 'Devlet, millet el ele vererek inşallah bu zor günleri atlatacağız. Pandemi sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Ancak devletimiz tüm imkanlarını seferber ederek, bu zor zamanlarda hem vatandaşlarımızın hem de iş dünyamızın yanında olduğunu göstermiştir. Devlet millet içindir anlayışı ile hareket ediyoruz. Önümüzdeki süreçte de vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin ve tüccarımızın yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu salgının üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz' ifadelerini kullandı.