CANİKLİ, SİYASİ HAYATINI NOKTALIYOR


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL KULİS HABER- AKP Giresun eski Milletvekili şimdinin İstanbul Milletvekili ve partisinin MKYK Üyesi ve Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Caniklii siyasi yaşantısını noktalıyor mu?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2020
Geçerli Tarih: 27 Şubat 2021, 15:44
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8706AKP Giresun eski Milletvekili şimdinin İstanbul Milletvekili ve partisinin MKYK Üyesi ve Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin siyasi hayatını noktalayacağı öne sürülüyor.

Son olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı istifa açıklamasının ardından kulislerde ismi bakanlık için geçen ancak umduğunu bulamayan Canikli'nin olası erken veya zamanında yapılacak seçimlerde aktif siyasi yaşantısını sonlandıracağı iddia ediliyor.

Alınan bilgilerine göre, Canikli'nin uzun zamandır gerek sağlık sorunları ve gerekse metal yorgunluğu savıyla ekranlardan uzak durarak kabuğuna çekildiğinden bahisle normal yaşantısına dönerek ailesine zaman ayıracağı tezi seslendiriliyor.

Bu çerçevede, Meclis çalışmalarına da pek katılmadığı ileri sürülen Canikli'nin ilk seçimlerde partisinden aday olmayarak siyasete veda ederek kendisine geri dönülmez bir yol haritası çizeceği savunuluyor.

Dahası da var.

Ama doğru ama yanlış.

Lakin not alın.

Yanılma payımız saklı kalsın.

Haliyle de...

Dedi dersiniz.

Ki....

Güçlü karinedir.

Velhasıl.

İddia bu ya...

AKP kulislerinde Canikli'nin yakın çevresine ‘Bu iş bitti artık. Dönemimizi de tamamladık. Her şeyin bir zamanı var. Çekilme zamanı geldi nitekim' babında ifadeler kullandığı da derin kulaklarca dillendiriliyor.

Bilesiniz.