YAHUU SEN NEYİN PEŞİNDESİN BE HASAN!


Açıklama: TIME EKONOMİ DETAY SORGU HABER- Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hasan Çakırmelikoğlu, aslında neyin peşinde koşuyor acaba?
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2020
Geçerli Tarih: 28 Ekim 2020, 08:18
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8233Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hasan Çakırmelikoğlu, aslında neyin peşinde koşuyor acaba?

Düne kadar AKP’ye veryansın eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, şimdilerde ise geri adım atarak durumdan vazife çıkarmışa benziyor.

İKTİDARA ÖPÜCÜK MÜ ATIYOR?

Aklınca, AKP’ye mavi boncuk dağıtan Çakırmelikoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) teşviki süresinin yılsonuna kadar uzatılması kararının işletmeler açısından yararlı olduğunu savunurken iktidara öpücük atmayı da ihmal etmedi.

ARTIK NEDENSE AKP’YE TEŞEKKÜR DE EDİYOR

Çakırmelikoğlu'nun yaptığı yazılı açıklamada, 51 ili kapsayan uygulamadan Giresun'un da yararlandığını hatırlatması babında, 'Günümüz ekonomik koşulları göz önüne alınarak talep edilen uzatma, gelişmişlik endeksi düşük illerde faaliyet yürüten özellikle yerel işletmelerin ayakta kalabilmesi açısından yararlı olmuştur. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz’ demesi geçmiş sözlerine inatça ekonomi bir yana siyaseten de olsa gerek AKP'ye göz kırptığına yorumlandı.