ÖZTÜRK, BAKAN TURHAN İLE NEDEN BULUŞTU?


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL HABER- Giresun genelinde yapımı süren ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili gecesini gündüzüne katan Milletvekili Öztürk, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile başa başa görüşme yaptı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2020, 22:21
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8085


Giresun’un sorunlarını yakından takip ederek çözüm arayışlarını sürdüren AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, yine hayal kırıklığı yaratmadı.

Giresun genelinde yapımı süren ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili gecesini gündüzüne katan Öztürk, son olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın 2020 bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçmesi akabinde Bakan Mehmet Cahit Turhan ile bir araya geldi.

Komisyon toplantısından sonra kısa adı TCDD olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü’nde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile baş başa özel bir görüşme yapan Öztürk, Giresun genelinde yapımı devam eden projeler ve yeni yatırımları masaya yatırdı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’ın da hazır bulunduğu görüşmede Bakan Turhan ile Güney Çevre Yolu Projesi başta olmak üzere bitme aşamasına gelen Eğribel Tüneli konusunu değerlendirme fırsatı bulan Milletvekili Öztürk’ün Giresun halkına yakında yeni müjdeler vermeye hazırlandığı bilgisine ulaşıldı.