AKP’NİN GİRESUN’DA SİYASİ ABİSİ KİM?..


Açıklama: TIME POLİTİKA- SORU HABER- AKP’nin yıllardır Giresun’da hangi siyasi abiye teslim edildiği sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Ve ötesi... Giresun'da e-Devlet üzerinden AKP'den istifa furyası yaşandığı iddia ediliyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 25 Mayıs 2020, 10:23
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7979


AKP'de parti kuracakları kesinleşen Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın istifası sonrası kazan kaynıyor. İstifa haberleri peş peşe geliyor.

AKP'de resmen istifa depremi yaşanıyor. İstifalar şimdilik yağmur gibi ama fırtına da hızla yaklaşıyor.

GİRESUNLU AKP'DEN E- DEVLET ÜZERİNDEN İSTİFA EDİYOR

Gazetemizin edindiği özel kulislere göre, halihazırda afişe edilmese bile Giresun'da da e-Devlet üzerinden AKP'den istifa furyası yaşandığı sır değil.

AKP üyesi yüzlerce Giresunlu'nun Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 7 ay önce verdiği kesin karar gereğince internet üzerinden parti üyeliğini sonlandırdığı ifade ediliyor.

BİR BİLEN AKP'Yİ İÇERDEN BOMBALADI

Bu özel yerel bilgilerden ibaretle ülke genelinde AKP'deki yaprak dökümüne önemli bir isim daha eklendi.

AKP'nin kuruluş sürecinde yer alan ve 24. Dönem Diyarbakır eski Milletvekili Cuma İçten, manifesto gibi uzun bir açıklama yaparak partisinden istifa etti. İçerden bir bilen olarak istifasını sosyal medya hesabı twitter'den duyuran İçten, çarpıcı ifadeler kullandı.

İçten, yaptığı istifa açıklamasında AKP'ye yönelik dikkat çeken eleştirilerde bulundu.

‘Başkaldırıyorum ve AKP’den istifa ediyorum’ başlıklı açıklamasında AKP’ye sert sözlerle yüklenen İçten, her ilin FET֒de olduğu gibi sözde siyasi bir abiye teslim edildiğini savundu.

‘HER İL ABİLERE TESLİM EDİLDİ’

İçten,‘Her il FETÖ cemaatinde olduğu gibi sözde siyasi bir abiye teslim edilmiş ve o abinin izni olmadan hiçbir alanda kimsenin adım atmasına müsaade edilmemiştir. Bu abiler ahtapot gibi şehirlerin üzerine çökmüş ve o şehrin tüm değerlerini yok etmeye, kendi hegemonyasını kurmaya, akrabalarını zenginleştirmeye çalışmaktadır’ dedi.

İçten’in iddiaları ötedenberi AKP’nin Giresun’da siyasi abisinin olup olmadığını ve varsa şayet bu ismin de kim olduğu sorusunu gündeme taşıdı.

İddialara binaen.

Merak bu ya....

Sahi, elini Giresun’un üzerinden hiç çekmediği öne sürülen bu sözde siyasi abi kim?

Atasözünce...

Lafın tamamı bilmem kime söylenirmiş, misali.

Herşeyi bize söyletmeyin.

Malumunuz.

Dün gibisine arşivce.

Yaza yaza gına geldi.

Tekrarlatmayın.

Haliyle.

TIME sustu.

Tıpppp!

Artık.

Söz de sizin saz da.

Buyrun.

Yorum sizin Giresun...