ÖZTÜRK FARKI: ÖZEL İDARE’YE 15 MİLYON


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL HABER- İşte vekil işte sonuç... AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ün kişisel gayretleriyle Özel İdare’ye 15 milyon lira kaynak aktarıldı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 29 Ocak 2020, 16:54
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7949AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, yine farkını göstererek bir sorunu daha çözüme kavuşturdu.

Giresun’un çözüm bekleyen problemlerini yakından takip eden Öztürk, Özel İdare’ye 15 milyon lira kaynak aktarılmasını sağlayarak büyük takdir topladı.

Bir ay önce davetlisi olduğu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen büyükelçiler konferansı akabinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Özel İdare’ye 15 milyon lira kaynak aktarılmasını talep etmişti.

Milletvekili Öztürk’ün bu talebine kayıtsız kalmayan Erdoğan’ın Giresun İl Özel İdaresi'ne İçişleri Bakanlığı üzerinden 15 milyon lira gönderttiği öğrenildi.

PARA VALİLİK HESABINA YATIRILDI; TEŞEKKÜRLER SAYIN ÖZTÜRK!

Gazetemizin güvenilir çevrelerden edindiği özel bilgilere göre, söz konusu meblağın Giresun Valiliği hesabına yatırıldığı ve paranın da bugün veya yarın Özel İdare’ye geçeceği kaydedildi.

Bu arada, milletvekili Öztürk’ün bireysel girişimleriyle Giresun İl Özel İdaresi’ne kaynak gönderilmesi iş insanları ve esnaflar tarafından da sevinçle karşılandı. İş dünyası temsilcileri Öztürk'e hassaten teşekkür etti.