ÇOTANAKLAR EVİNDE ÇUVALLADI: 0-2


Açıklama: TIME SPOR HABER- TFF 1. Lig'de 2019-2020 sezonunun açılış maçında Giresunspor evinde konuk ettiği Menemenspor’a 2-0 yenildi. Kendi saha ve seyircisi önünde çuvallayan Çotanaklar, ligin yeni takımı Menemenspor’a meze oldu.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2019
Geçerli Tarih: 24 Şubat 2020, 19:45
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7911TFF 1. Lig'de 2019-2020 sezonun açılış maçında temsilcimiz Giresunspor, evinde konuk ettiği Menemenspor’a 2-0 mağlup oldu.


Ligin yeni takımı Menemenspor’a meze olan Çotanaklar, düş kırıklığı yarattı. Aylardır yapılan algı operasyonları gereğince sezona iddialı gireceği savunulan Giresunspor, ilk maçında çuvalladı.


Giresunspor, ligin yeni takımlarından Menemenspor'u evinde ağırladı. İzmir temsilcisi Menemenspor, karşılaşmayı 36. dakikada Taşkın Çalış ve 90+1'de Halil İbrahim Sönmez'in attığı gollerle 2-0 kazanan taraf oldu.

PAZARLAMA İŞİ ŞİMDİLİK YEMEDİ

Bütün piar (pazarlama) çalışmalarına karşın kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı ilk maçından boynu bükük ayrılan Çotanaklar, geleceğe dönük umut vermedi. Karşılaşma boyunca sahada varlığı ve yokluğu belli olmayan yeşil- beyazlılar, tribünleri dolduran taraftarlarını da büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.