VEKİL ÖZTÜRK’TEN ÇOTANAKLAR’A DESTEK!


Açıklama: TIME SPOR HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresunspor Kulübü’nü ziyaret etti. Öztürk, 128 adet forma satın alarak Giresunpor’un kampanyasına destek oldu.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 09 Ağustos 2019
Geçerli Tarih: 08 Ağustos 2020, 14:45
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7884


AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresunspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Yeni sezon öncesi hazırlıkları kapsamında kulüp tesislerinde sürdürdüğü antrenman çalışmalarında takımı ziyaret eden Öztürk, burada yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla buluştu.

Kulüp Başkanı Ali Sacit Eren ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Öztürk, maddi ve manevi olarak her zaman takımımızın yanında olacaklarını kaydederek,'Hep birlikte omuz omuza Giresunspor’u hak ettiği yere Süper Lig’e taşıyacağız’ diye konuştu.

Yeni sezon öncesi takıma başarılar dileyen Öztürk, ayrıca 128 adet forma satın alarak Giresunpor’un kampanyasına destek oldu.

GİRESUNSPOR HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI

Öztürk, ziyarette yaptığı konuşmada, ‘Şehrimizin en büyük marka değeridir. Sevincimizde, hüznümüzde, her günümüzde Giresun ve Giresunspor var. Futbol takımımız Giresunlular olarak hepimizin ortak paydasıdır. Şehrimizin gururu Giresunspor’a destek vermek hepimizin görevidir. Kulübümüze bugüne kadar gereken desteği verdik ve bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Maddi ve manevi olarak her zaman takımımızın yanında olmak boynumuzun borcudur. Taraftarlarımız kulübümüze destek olsunlar. Hep beraber omuz omuza olalım ve Giresunspor’u hak ettiği yere Süper Lig’e taşıyalım’ ifadelerini kullandı.