CANİKLİ’DEN GİRESUN’A 15 TEMMUZ GOLÜ!..


Açıklama: TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun eski Milletvekili ve şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, memleketinde düzenlenecek olan ‘15 Temmuz Demokrasi Günü' etkinliklerine katılmıyor/katılamıyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2019
Geçerli Tarih: 24 Şubat 2020, 21:14
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7837Giresun eski Milletvekili ve şimdinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, memleketinde düzenlenecek olan ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinliklerine katılmıyor/katılamıyor.

CANİKLİ, GİRESUN’A GELMİYOR

Haftalar öncesinde '15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü’ etkinliklerine katılmak üzere memleketi Giresun'a geleceği kulislerde konuşulan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'nin iddialar doğruysa son dakikada tornistan ettiği savunuldu.

GEREKÇE PARTİ ÇALIŞMASI MI?

Giresun’da bugün (15 Temmuz, pazartesi günü) başlayacak olan' '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ törenlerine katılması beklenen eskinin Giresun şimdinin İstanbul Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin parti çalışmalarını ileri sürerek memleketine gelmekten vaz geçtiği öğrenildi.

Bu arada, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Giresun’da düzenlenecek etkinliklere katılıp ve dahi konuşma yapacağı öne sürülen Canikli’nin -ama doğru ama yanlış- en anlamlı günde bazı programlarını gerekçe göstererek törenlere iştirak etmeyecek olması gerek parti tabanında ve gerekse de siyasi çevrelerde şaşkınlıkla karşılandı.