BELEDİYEDE GİRESUN A.Ş’NİN MÜDÜRÜ OLDU


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL HABER- Alın size çok özel bir haber daha. Belediye şirketi Giresun A.Ş’de yeni yönetim kurulu belli olurken, genel müdürlüğe ise bakın kim atandı?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 18 Ekim 2019, 09:58
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7744AK Partili Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun koltuğu 10 yıllık CHP’li Başkan Kerim Aksu’dan devralması sonrasında belediyenin bürokrat yapısında bazı değişiklikler yaşanırken, belediye şirketi Giresun A.Ş’de de yeniden yapılanmaya gidildi.

Öncelikle belediye şirketi olan Giresun A.Ş’nin yönetimini sessiz sedasız değiştiren Başkan Şenlikoğlu’nun şimdilerde genel müdürlük için de son sözünü söylediği bilgisine ulaşıldı.

GİRESUN A.Ş’NİN YENİ YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

Bu kapsamda ilk olarak başkanlığını yürüttüğü Giresun A.Ş’nin yönetim kurulu üyeliklerine tercihen partisinin belediye meclis üyeleri Nuri Karaman ve Fahri Uzun’un yanı sıra esnaf kesiminden MHP orjinli Bahtiyar Baker ile AKP il yönetim kurulu üyesi Erdem Aydın’ı atayan Şenlikoğlu’nun genel müdürlük için de aynı şekilde AKP İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Özyılmaz isminde karar kıldığı öğrenildi.

ÖZYILMAZ, GENEL MÜDÜRLÜĞE ATANDI

2006 yılında yapılan kongrede AK Parti Merkez İlçe Yönetim kurulu üyeliğine seçildikten sonra kesintisiz 12 yıl partide İdari ve Mali İşler Başkanlığı görevini yürüten akabinde ise 2018 yılı ertesinde il yönetiminde aynı vazife ile yer alan Özyılmaz’ın Giresun A.Ş’nin genel müdürlüğüne atanması isabetli bir karar olarak değerlendirildi.

AK Parti'nin değişmez 'demirbaşı' olarak tanınan Özyılmaz’ın bugün (23 Mayıs perşembe) koltuğuna oturacağı kaydedildi.