GİRESUNLU KRİPTO FET֒CÜ HADDİNİ AŞTI!


Açıklama: TIME KAYNAK HABER- Giresunlu kripto FET֒cü tetikçi gazeteci Küçük, ‘Her şey çok güzel olacak’ diyen sanatçıları tehdit etti: Bana haber verin, devreye gireceğim.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 29 Ocak 2020, 18:35
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7729Giresunlu kripto FET֒cü tetikçi gazeteci Cem Küçük, CHP’li Ekrem İmamoğlu’na 'Her şey çok güzel olacak' diyerek destek veren sanatçıları tehdit etti. Haddini aşan küçük Cem'e hemşehrilerinden de büyük tepki yağdı.

Işıkçılar Cemaati’nin yayın organı Türkiye gazetesinin kalemşörü kripto FET֒cü Giresunlu (Eynesil) sözde gazeteci Cem Küçük, 31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir (İBB) Belediye Başkanı seçilen ancak YSK kararıyla mazbatası iptal edilen CHP’li Ekrem İmamoğlu’na’ Her şey çok güzel olacak' diyerek destek veren sanatçıların bedel ödemesini istedi.

Çürük de olsa her ipte oynadığı savunulan tetikçi gazeteci Küçük, ‘Okurlarımdan ricam eğer bizim taraf medyasında bu bozgunculardan birini 5 dakika dizide gözükse bile bana haber verin. Ben gereğinin yapılması için hemen devreye gireceğime söz veriyorum’ dedi.

İşte Küçük’ün 'Bu ülkede bedel ödeme kültürünü oluşturacağız’ dediği ‘Bedel ödeme kültürü ve sanatçılar’ başlığıyla (10 Mayıs 2019) yayımlanan yazısının linki. https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/607886.aspx