SÜRMELİ ÖDEN KENDİNİ NE SANIYOR ACABA?


Açıklama: TIME ÖZEL AYRINTI HABER- AKP'li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ortada fol yok yumurta yokken belediyeye kapak atmak için kendisini kamuoyuna 'başkanın fotoğrafçısı' olarak pazarlayan sıradan, ezik ve silik bir isim olan işsiz güçsüz ama aslında ailleden varlıklıca 'bir eli yağda bir eli balda’ olduğu’ bilinen Alucralı Sürmeli Ahmet Öden'in marifetlerini biliyor mu? Ama öyle ama böyle. Evet evet... Israrla iddiamızdır. Hülasa. Başkan Şenlikoğlu'nun kuyusu kazılıyor. Tuzakça. Biline.
Kategori: Asayiş
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 24 Haziran 2019, 19:29
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7678Çiçeği burnunda olan AKP'li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nu sıkıntıya sokmak için birilerin kendince görevden vazife çıkarmaya çalıştığı dillerde dolaşıyor.

Bu manada, AKP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'nin talimatıyla şimdilerde Giresun Belediye Başkan yardımcılığına getirilmesi beklenen süslü lakaplı Alucralı Osman Öden’in yeğeni Ahmet Öden’nin de ‘fotoğrafçılık’ ayağına Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu oldu- bittiye getirmeye çalıştığı söyleniyor.

SÜRMELİ KENDİNİ NE SANIYOR ACABA?

Kısa bir dönem Giresun İl Özel İdaresi’nde geçici işçi olarak görev yapan daha sonra ise boşa çıkarak işsiz kalan ve düne kadar gözlerine sürme çektiği malum olan (elbette kişisel tercihtir ve asla yadırganamaz) Ahmet Öden’nin hangi akla hizmet ettiği hesabı gereği Başkan Şenlikoğlu’nu zora sokmak adına belediyede ahkam kesmeye başladığı öne sürüyor.

AKP TABANI DA RAHATSIZ OLDU

Gazetemize iletilen şikayetlere bakılırsa, Başkan Şenlikoğlu’nu tebrik etmeye gelen konuklara adeta posta koyarak,'hayırdır burada ne işiniz var’ diyerek aklınca kendine yol yapmaya çalıştığı kaydedilen yetkisiz ve sorumsuz Öden’in ajite edici tavırlarının AKP tabanında da infiale yol açtığı seslice ifade ediliyor.

BİR ELİ YAĞDA BİR ELİ BALDA AMA GÖZÜ BELEDİYEDE..

AKP’de onca işsiz dava gençliği ekonomik olarak varlık- yokluk mücadelesi verirken,‘bir eli yağda bir eli balda’ olduğu bilinen ve kendisini Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun ‘fotoğrafçısı’ olarak lanse ederek kapağı belediyeye atmaya çalışan 'sürmeli Öden’in çirkin söylem ve tavırları tepki toplamaya devam ediyor.

Bu çerçevede, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun hem partisine hem de kendisine zarar verdiği su götürmeyen 'sürmeli Öden'i tez elden etrafından uzaklaştırması isteniyor.