TATLI YOLCU; BAŞKAN YA MURO YA ÇETO....


Açıklama: TIME ÖZEL KULİS HABER- Atamayla göreve gelen ve yetki belgesinin olup olmadığı tartışılan Bulancaklı AKP Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’yı seçim sonrasında büyük bir sürpriz bekliyor. Gazetemizin güçlü isthbaratıdır. Yabana atmayın. Biline diye. Anlaşıla misali. Evet evet evet... 'Yetti artık' açılımınca. GİRESUN MERKEZ OLAYA EL KOYUYOR. Haliyle... Buyrun sadete. Okuyun.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019
Geçerli Tarih: 29 Ocak 2020, 18:10
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7629Yaklaşık üç ay önce Aytekin Şenlikoğlu'nun Giresun Belediye başkan adayı olmasının ardından boşalan AKP il başkanlığı koltuğuna oturan Bulancaklı Kenan Tatlı’yı sürpriz bir sonuç bekliyor.

BULANCAKLI TATLI’NIN YETKİ BELGESİ VAR MI?

Giresun’da 31 Mart seçimlerinin sonucu ne olursa olsun AKP’nin yasa gereği yapmak zorunda olduğu olağanüstü kongrede yetki belgesi alıp almadığı tartışmalı olan ve tabiatıyla atamayla görev yaptığı malum olan Bulancaklı İl Başkanı Kenan Tatlı ile yolların ayrılacağı iddia ediliyor.

MUHTEMEL İL BAŞKANI KILIÇASLAN MI ÇAKIROĞLU MU?

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği istihbari kulis bilgilerine göre, AKP’nin seçimlerden sonra yapacağı kongrede Tatlı’nın ipini çekeceği ve muhtemel başkan adaylarının da merkezce Duroğlu Belde Belediye eski Başkanı Murat Kılıçaslan (MURO) veya yeniden göreve talip olmayan merkez il genel meclisi eski üyesi ve halk nazarında (ÇETO) sıfatıyla tanınan Çetin Çakıroğlu olduğu savı dillerde yüksek sesle konuşuluyor.