SÖZLEŞMEYİ İMZALADI; ATAMA BEKLİYOR


Açıklama: TIME ÖZEL HABER- Giresun İl Sağlık Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Ahmet Bal’ın müdürlük için bakanlıkla sözleşme imzaladığı öğrenildi. Dr.Bal, şimdilerde atama bekliyor.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2019, 04:18
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7628Giresun İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Hasan Hüseyin Arslantürk'ün ailevi nedenlerle görevinden istifa etmesi akabinde bir ay önce kurumla ilişiğini keserek ayrılmasından sonra bu göreve kimin getirileceği netleşmeye başladı.

BAL: BAKANLIKLA SÖZLEŞME İMZALADIM

Alınan bilgilere göre, halen İl Sağlık Müdürlüğü'nü vekaleten yürüten Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Ahmet Bal’ın müdürlük için bakanlıkla sözleşme imzaladığı öğrenildi. Bu arada gazetemize konuşan Op. Dr. Ahmet Bal da konuyu teyit ederek bakanlıkla sözleşme imzaladığını doğruladı.

Bİ ARIZA ÇIKMAZSA ATAMA SEÇİM SONRASI

İl Müdürlüğü için gerek milletvekillerinin ve gerekse AKP teşkilatlarının onayını alan ve bakanlıkla sözleşme imzalayan Bal'ın atamasının seçimlerden sonra gerçekleşmesi bekleniyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 'bi arıza çıkmazsa' yerel seçimlerden sonra Dr. Ahmet Bal’ın atama yazısını imzalayarak işleme koyacağı ifade ediliyor.