AKSU'YA SAMİMİ VE DOSTANE KARŞILAMA


Açıklama: TIME POLİTİKAHABER- Millet İttifakı CHP Giresun Belediye Başkanı ve Başkan adayı Kerim Aksu, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2019, 04:16
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7626Millet İttifakı CHP Giresun Belediye Başkanı ve Başkan adayı Kerim Aksu, yerel seçimler kapsamında esnaf gezilerine devam etti.

Beraberindeki heyetle bir alışveriş merkezini ziyaret ederek esnaflarla sohbet eden Aksu, sorunları dinlerken tüm istekleri de not aldı. Alışveriş merkezinde tek tek işyerlerine giren ve esnafla selamlaşan Aksu, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

HER ZAMAN ESNAFIN YANINDAYIZ

Samimi ve dostane buluşmanın yaşandığı ziyarette konuşan Aksu, kendisine gösterilen yakın ilgi ve sevgiye layık olacağını söyledi. Aksu, 'Her zaman esnaf ve vatandaşlarımızın yanındayız. Bizleri bağrına basan esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum' dedi.

Ziyaretlerinde Başkan Aksu’ya CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Fikri Bilge, İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Ünzile Yüksel ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.