GİRESUNSPOR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ


Açıklama: TIME POLİTİKA HABER- Cumhur İttifakı’nın AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresunspor taraftarları ile bir araya geldi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 08 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2019, 04:19
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7612Cumhur İttifakı’nın AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Spor Toto 1. Lig'de küme düşmeme mücadelesi veren Giresunspor'un taraftarları ile bir araya geldi.

Lig'de zor günler yaşayan Giresunspor'un vefakar ve cefakar taraftarlarıyla buluşan Şenlikoğlu, meşale ve tezahüratlarla karşılandı. Giresunspor Tribün Lideri Özden Tütüncü tarafından Şenlikoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu forma hediye edildi.

GİRESUNSPOR GÖZBEBEĞİMİZ

Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür eden Şenlikoğlu,‘Giresunspor’umuz gözbebeğimiz, Giresunspor’umuz gurur kaynağımız. Giresunspor’umuz şehrimizin en büyük marka değeri. Sizler de Giresunspor’umuz için gecesini gündüzüne katan, geleceğimizin teminatlarısınız. Gönül verdiğiniz, ömrünüzü adadığınız Giresunspor’umuzun ve sizlerin her zaman yanınızdayız ve destekçiniziz. Bu anlamlı programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Giresunspor taraftar grubumuz Yokuş Grubu olmak üzere herkese teşekkür ediyorum’ dedi.