AKSU'DAN OZAN ARİF'E BÜYÜK VEFA!..


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- CHP'li Giresun Belediye Başkanı ve 'Millet İttifakı'nın başkan adayı Kerim Aksu'dan vefa örneği. Başkan Aksu, Alucralı hemşehrimiz Ozan Arif (Arif Şirin) isminin bir cadde veya sokağa verilmesi için Belediye Meclisi'nde önerge verdi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 09 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2019, 04:17
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7611CHP'li Giresun Belediye Başkanı ve 'Millet İttifakı'nın başkan adayı Kerim Aksu, 13 Şubat 2019 tarihinde yaşamını yitiren Alucralı hemşehrimiz Ozan Arif (Arif Şirin) isminin bir cadde veya sokağa verilmesi için Belediye Meclisi'nde önerge verdi.

Belediye Meclisi'nin son oturumunda gündeme ilave yapılması için önerge veren Başkan Kerim Aksu, Alucralı hemşehrimiz, vatansever bir sanatçı olan Ozan Arif isminin Giresun’da bir cadde veya sokağa verilmesini teklif etti. Belediye Meclisi Başkan Kerim Aksu tarafından verilen önergeyi oy birliği ile Cadde ve Sokak Komisyonu'na havale etti.

OZANIN KARDEŞİNDEN AKSU'YA TEŞEKKÜR

Öğretmen, şair, şarkı sözü yazarı, bestekâr, halk ozanı Ozan Arif, 13 Şubat tarihinde tedavi gördüğü 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitirmişti. Ozan Arif 17 Şubat tarihinde hayranlarının katılımı ile Samsun’da ebediyete uğurlanmıştı.

Kardeş Muharrem Şirin, Giresun Belediye Meclisi toplantısında merhum ağabeyi Ozan Arif’in ismini Giresun’da bir sokağa verilmesini teklif eden Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya teşekkür etti.