KIRHASANOĞLU VE İBAŞ NEFES NEFESE…


Açıklama: TIME AYRINTI HABER- Yağlıdere’de AKP ile MHP arasında büyük çekişme yaşanıyor. Ancak AKP’nin adayı mevcut Belediye Başkanı Kırhasanoğlu’nun zafere daha yakın olduğu konuşuluyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 05 Mart 2019
Geçerli Tarih: 20 Mayıs 2019, 04:17
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7607Yağlıdere'de AKP ile MHP arasında nefes nefese bir seçim yarışı yaşanıyor.

Giresun Borsası Başkanı iken görevinden istifa ederek- ki seçilemezse yasa gereği bir ay içinde eski görevine geri dönebiliyor- MHP’li Yağlıdere Belediye Başkan adayı Yaşar İbaş ile AKP’nin iki dönemdir belediye başkanlığını yapan Abdurrahman Kırhasanoğlu arasında amansız bir yarış yaşandığı öğrenildi.

YAĞLIDERE BIÇAK SIRTI...

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre, ilçede seçimin AKP ile MHP arasında büyük bir çekişmeye sahne olduğu kaydedildi. AKP’nin adayı mevcut Belediye Başkanı Kırhasanoğlu ile MHP’nin adayı İbaş arasında bıçak sırtı bir mücadele sürdüğü ifade ediliyor.


KIRHASANOĞLU ZAFERE YAKIN

Kafa kafaya gittiği iddia edilen seçimlerin sürprizlere açık olduğu değerlendirmesi yapılırken, AKP’nin adayı mevcut Belediye Başkanı Kırhasanoğlu’nun zafere daha yakın olduğu da siyasi kulislerde konuşuluyor.