ATIŞ SERBEST, HAM HAYAL KURMAK BEDAVA!


Açıklama: TIME DETAY HABER- AKP Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Mart 2019 seçimlerinde ışığı görmediğinden olsa gerek şimdiden kendisine önce 2023’ü sonra ise 2028 yılını hedef tayin etti.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:34
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7562AKP Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, iyiden iyiye uçarak parasal kaynağı olmayan apsürt projelere sığınarak ilk ve son seçimine hazırlanırken ham hayaller kurmayı da ihmal etmiyor.

Siparişle masa başında hazırlanan ısmarlama projeleri basına servis eden Şenlikoğlu, ne yazık ki halk nazarında beklediği sinerjiyi bir türlü yakalayamıyor.

MART’TA IŞIK YOK; 5 SENE VEYA SONRASI OLUR İNŞALLAH!

Proje kapsamında ilk olarak belediye ile uzaktan yakından ilgisi olmayan ve 30 ilde olduğu üzere Giresun'da da TOKİ tarafından yapılacağı ilan edilen 'Giresun Millet Bahçesi' projesini sahiplenen ancak vatandaş nezdinde ise güven sorunu yaşayarak umduğu desteği bir türlü bulamadığı bilinen Şenlikoğlu, 2019 seçimlerinde ışığı görmediğinden olsa gerek şimdiden kendine önce 2023’ü sonra ise 2028 yılını hedef tayin etti.

AK Parti İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyen Şenlikoğlu,’Giresun insanın şu anda en büyük sorun olarak gördüğü problemlerin çözümü için bir projemiz var ve onu paylaşacağız’diyerek kağıt üstünde görsel projeler pazarlamak adına nefes almaksızın bol bol şenlik yaparak şov yapmayı tercih etti.