FLAŞ! FLAŞ!..GİRESUN’DA FETÖ OPERASYONU


Açıklama: TIME SON DAKİKA SICAK HABER- Aralarında Giresun’un da olduğu 13 ilde FETÖ terör örgütüne düzenlenen operasyonda içlerinde muvazzaf askerlerin de yer aldığı 21 zanlı gözaltına alındı.
Kategori: Asayiş
Eklenme Tarihi: 09 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:32
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7561Aralarında Giresun’un da olduğu 13 ilde FETÖ terör örgütüne düzenlenen operasyonda 21 zanlı gözaltına alındı.

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında İstihbarat ve TEM Şube Müdürlüğü ekipleri, aralarında Giresun’un da yer aldığı 13 ilde eş zamanlı operasyon düzenledi.

GİRESUN DA VAR

Hain örgüte yapılan operasyon çerçevesinde Giresun,Trabzon, İstanbul, Ankara, Hatay, Şırnak, Balıkesir, Erzurum, Osmaniye, Kütahya, Samsun,Tekirdağ ve Elazığ'da önceden belirlenen adreslere eş zamanlı baskın gerçekleştirildi.

FETÖ terör örgütü içinde ankesörlü telefonlarla 'ardışık arama' yöntemiyle haberleştikleri öne sürülen aralarında teğmen, astsubay ve uzman çavuş rütbelerinde muvazzaf (halen görevde olan) askerler ile askeri öğrencilerin de bulunduğu 21 şüpheli gözaltına alındı.TEM Şube Müdürlüğü'ne götürülen zanlıların sorgusunun sürdüğü bilgisine ulaşıldı.