KURT MÜTEAHHİT MECLİSE TAV OLDU


Açıklama: TIME ÖZEL HABER- AKP’den Keşap belediye başkanlığına aday adayı olan lakin güvendiği dağlara kar yağan müteahhit Mustafa Kemal Kurt, büyük hayal kırıklığı yaşaması sonrasında yelkenleri suya indirerek güce teslim olarak il genel meclisi üyeliğine tav oldu.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 08 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:31
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7557AKP’den Keşap belediye başkanlığına aday adayı olan lakin güvendiği dağlara kar yağan müteahhit Mustafa Kemal Kurt, büyük hayal kırıklığı yaşaması sonrasında yelkenleri suya indirerek güce teslim oldu.

Düne kadar partisinin kendisi gibi müeahhit olan Keşap Belediye Başkanı ve başkan adayı Mehmet Emür’e ağza alınmayacak ciddi suçlamalarda bulunan Kurt, erken çark ederek il genel meclisi üyeliğine tav oldu.

KURT İSTEDİĞİNİ ALDI

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği kulis bilgilerine göre, mevcut Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'ün yeniden adaylığının ilan edilmesiyle birlikte görevden vazife çıkaran Kurt, oyunculuğunun nimetini topladı.

Yakın zamana kadar düşmanlık beslediği Keşap Belediye Başkanı ve başkan adayı Mehmet Emür'e olmadık suçlamalar yönelten Kurt, pabucun pahalı olduğunu görerek ve Emür'ün seçim sıkıntısını da kullanarak amacına ulaştı.

Halihazırda Emür ile can ciğer kuzu sarması olan Kurt'un il genel meclisi adaylığını birinci sıradan garantiye aldığı ifade ediliyor. AKP'nin Keşap'ta ikinci sıradan meclis adaylığı için ise görevinden istifa eden eski ilçe başkanı Adem Çakır'ı göstereceği sır değil. Kesin aday listesinde Çakır'ın bir, Kurt'un ikinci sıradan aday olması da masada duruyor.