ŞENLİK’E DAVET, SANDAL’A KISMET (Mİ?)


Açıklama: TIME DETAY HABER- AKP’den Giresun Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı olan müteahhit Dernek Başkanı İlhan Sandal amacına ulaştı mı acaba? Deyim yerindeyse ‘Kime niyet, kime kısmet’ misali. Pardon. Aslında mesele... Şenlikoğlu'na davet, Sandal'a kısmet mi? Batlamalılar işini biliyor, netekim. Ne yapacağını da elbette. Helal!...
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 08 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:29
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7556AKP Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Batlamalılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin misafiri oldu.

BEKLEDİĞİ DESTEĞİ BULAMADI

AKP’den Giresun Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı olan Dernek Başkanı müteahhit İlhan Sandal'ın davetiyle beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan ve kontenjan adaylığı bekleyen Osman Öden ile derneğe konuk olan Şenlikoğlu, beklediği kalabalığı toplayamayarak adeta şok yaşadı.

Toplantıya bölgeden az sayıda muhtar ile bazı dernek üyeleri katıldı.Yemekli toplantıda konuşan Şenlikoğlu'nun tümden keyifsiz olduğu da yüz ifadelerine yansıdı.

KİME NİYET, KİME KISMET!

Fiyaskoyla sonuçlanan ve bir iddiaya göre Şenlikoğlu'nun ziyaretini kendi hanesine artı yazdırmak hesabıyla, deyim yerindeyse ‘kime niyet, kime kısmet’ misali AKP’den Giresun Belediye Meclisi üyeliğine aday adayı olan ve seçilebilir yerden kesin listede yer almak için kendine yol yaptığı savunulan Batlamalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhan Sandal’ın amacına ulaşıp ulaşamadığı ise şimdilik kafalarda soru işareti olarak yer edindi.