İÇİMİZDEN BİRİ: ADI KERİM, SOYADI ZAFER!


Açıklama: TIME SOKAK- GÖZLEM HABER- Sokağın nabzı bakın nasıl atıyor? CHP’li Giresun Belediye Başkanı ve başkan adayı Kerim Aksu,'Mart’ın sonu yeniden bahar’ sloganı ve halkın desteğiyle emin adımlarla üçüncü defa zafere yürüyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 06 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:34
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7552CHP’li Giresun Belediye Başkanı ve başkan adayı Kerim Aksu, sahadan beri gelmiyor. Gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanan Aksu, kent merkezini adım adım dolaşarak vatandaşlarla kucaklaşıyor.

 

Giresun’da mahalle mahalle; sokak sokak gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Aksu, sivil toplum örgütlerini de ziyaret ederek sorunları dinleyip bol bol not alıyor.

 

MART’IN SONU YENİDEN BAHAR

 

Görevde bulunduğu 10 yıllık belediye başkanlığı süresince olduğu gibi halka dokunarak gönüllerde taht kuran ve ‘Giresun’un Kerim’i’ sıfatıyla nam yapan Aksu, 'Mart’ın sonu yeniden bahar’ sloganıyla zafere yürüyor.


'ŞENLİK'ÇİLER ÇUKURA UÇUYOR; YERE SAĞLAM BASIYOR AKSU


Bol keseden atarak adeta kanatlanarak uçmaya heveslenen -ki uçurumdur sonu- 'ŞENLİK'çilerin masabaşında hazırlayarak yersen hesabına pazara sürdüğü/süreceği üstelik kendileri ile taraftarlarının bile yapılacağına asla ama asla inanmadığı ısmarlama uçuk-kaçık hayali projelerden ziyade halkçı ve sosyal belediyecilik anlayışı yanında hayata geçirmeyi planladığı ayağı yere basan gerçekçi projeleri de kent sakinleriyle paylaşarak ilin sorunlarına ortak akılla çözüm yolları üreten Aksu, halkın güvenini kazanmaya devam ediyor.

 

EVET BİR DAHA AKSU…

 

Birileri gibi 'küçük dağları ben yaratım' havasıyla kibirle çakma tebesssüme ve yapmacık role bürünmeyerek samimi duruşu, içten tevazusu ve sözde değil özde Giresun sevdası ile partili- partisiz her kesimden herkesin kalbinde yer edinen Başkan Aksu, ziyaretlerinde halkın övgü dolu sözlerine de mazhar oluyor.

 

Vatandaşların ‘içimizden biri, yüce gönüllü başkan’ dediği Aksu, kendisine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle rakipleriyle arasındaki mesafeyi de gittikçe açarak ‘yeniden bir daha’ adına hedefe kararlı ve emin adımlarla yaklaşıyor.