AYDIN BAŞKAN KARABIÇAK'A OY İSTEDİ


Açıklama: TIME POLİTİKA HABER- AK Partili Tirebolu Belediye Başkanı ve başkan adayı Abdullah Karabıçak seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili Kadir Aydın ile birlikte ilçede ev ve esnaf ziyaretleri yaptı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 05 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 21 Ağustos 2019, 17:37
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7551AK Partili Tirebolu Belediye Başkanı ve başkan adayı Abdullah Karabıçak, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda seçim çalışmalarında Karabıçak’ı yalnız bırakmayan Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, ilçede ev ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. 

Ziyaretlerde vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabıçak ‘Halkımızın sayesinde bu görevdeyiz. Bunun bilincinde olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Seçildikten sonra da sadece makamda oturmak bize göre değildi. Zamanımız el verdiği müddetçe gerek ev ziyaretleri gerekse esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarımızın dertlerini bire bir kendilerinden dinliyoruz’ dedi.

Başkan Karabıçak ve Milletvekili Aydın gerçekleştirilen ziyaretlere teveccüh gösteren, sohbet ve ikramlarıyla misafirperverlik örneği sergileyen ilçe halkına teşekkür etti.