ERENER MORAL DEPOLADI


Açıklama: TIME POLİTİKA HABER- 31 Mart seçimlerinde AK Parti’den yeniden aday gösterilen Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yoluna doludizgin devam ediyor. Seçimi kazanmasına garanti gözüyle bakılan Erener'e teşkilat ve vatandaşlardan sonra vekillerden de tam destek geldi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 03 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 21 Ağustos 2019, 17:35
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=755031 Mart seçimlerinde AK Parti’den yeniden aday gösterilen Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yoluna doludizgin devam ediyor.

İlçesinde görev yaptığı 5 yıllık süre zarfında partili- partisiz herkesin gönlünde yer edinen Başkan Erener, bir taraftan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken diğer yandan da partisinin programlarını yakından takip ediyor.

Başkan Erener, son olarak partisinin Giresun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda hazır bulundu. Toplantıda teşkilatlarla kucaklaşan Erener, Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk ile de dost sohbeti yapma fırsatı yakaladı.

Yaklaşan 31 Mart mahalli seçimlerinde koltuğunu korumasına kesin gözüyle bakılan Başkan Erener, halkın yanısıra vekillerin desteğini de arkasına alarak moral depoladı.