MHP’DEN AKSU’YA SICAK VE İÇTEN KARŞILAMA


Açıklama: TIME POLİTİKA HABER- CHP’li Giresun Belediye Başkanı ve başkan adayı Kerim Aksu’ya MHP ile Ülkü Ocakları’ndan sıcak karşılama.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 01 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:30
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7547CHP’li Giresun Belediye Başkanı ve başkan adayı Kerim Aksu, bir süre önce MHP İl Başkanlığına atanan Ertuğrul Gazi Konal ile Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

İlk olarak MHP’ye nezaket ziyareti yaparak İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’a ‘hayırlı olsun’ diyerek görevinde başarılar dileyen Aksu, akabinde Ülkü Ocakları İl Teşkilatı’na çıkarma yaptı.

Gerek MHP yönetimi ve gerekse ülkü ocakları teşkilatı tarafından oldukça sıcak karşılanan Aksu, kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı ev sahiplerine teşekkür etti.

Şimdilerde adaylıktan çekileceği iddia edilen MHP’nin Giresun Belediye başkan adayı Dr. Hasan Yılmaz'ın yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Uğur Yiğit’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Aksu, seçimlerde Giresun’un kazanmasını temenni etti.

Başkan Aksu, 'Bu mesele parti meselesi değil. Hepimiz Giresun için çalışıyoruz. Hasan Yılmaz arkadaşımıza çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum’dedi.

Öte yandan, MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal da nazik ziyareti nedeniyle Aksu’ya teşekkür ederek başarılar diledi.

Ziyaretler sonrasında Başkan Aksu, MHP İl Başkanı Konal ve Ülkü Ocakları Teşkilatı'na Türk Bayrağı’nın nakşedildiği tablo hediye etti.