GİRESUN'DA İTTİFAK BİLMECESİ!..


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, belediye başkan adayları Dr. Hasan Yılmaz’ın AKP lehine adaylıktan çekileceği söylemlerini yalanlarken kapıyı da tümden kapatmadı. Bilmece gibi konuşan Konal, 'Şu anda ittifak yok ancak genel başkanımız Devlet Bahçeli eğer ki ittifak olacak emrini verirse biz de bu emre uyarız' dedi. Bu sözlerden ibaretle... Notumuz olsun. Az da olsa yanılma payımız saklı kalmak şartıyla. TIME dedi dersiniz. Bildiklerimiz var. Derin derin. Kimlerle telefon trafiği kurulduğu adına. Haliyle. Dememiz o ki... AKP ile mutabakata varıldıysa şayet. Gazetemizin ötedenberi iddia edegeldiği gibi MHP Giresun'da adayını geri çekerse sakın şaşı ve şaşkın olmayın. Vesselam.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 01 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:50
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7545Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, belediye başkan adayları Dr. Hasan Yılmaz’ın AKP lehine adaylıktan çekileceği söylemlerini yalanlarken kapıyı da tümden kapatmadı.

Bir restauranta düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, ‘Giresun'da Cumhur İttifakı (AKP-MHP) ile ilgili bize tebliğ edilen bir durum söz konusu değil’ derken son kararı liderleri Devlet Bahçeli’nin vereceğini ifade etti.

BAHÇELİ EMİR VERİRSE ADAYIMIZI ÇEKERİZ

MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, 'Giresun’da ittifak olacak mı? sorusu üzerine ikircikli konuşmayı tercih etti.

Politik söylemlere sığınan Konal, ‘Giresun'da Cumhur İttifakı ile ilgili bize tebliğ edilen bir durum söz konusu değil. Şu anda ittifak yok ancak genel başkanımız Devlet Bahçeli eğer ki ittifak olacak emrini verirse biz de bu emre uyarız' şeklinde konuştu.

Öte yandan, MHP Giresun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekli toplantıda Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Hasan Yılmaz kamuoyuna tanıtıldı. Tanıtım toplantısına MHP Merkez İlçe Başkanı Uğur Yiğit ile bazı ilçe belediye başkan adaylarının yanısıra ana kademelerde görev yapan partili yöneticiler de katıldı.