YAKAR’DAN AYDIN’A AĞIR GÖNDERME


Açıklama: TIME POLİTİKA DETAY HABER- Herkesten kaçsa da TIME'den kaçmaz. AKP’li Bulancak Belediye Başkanı ve başkan adayı Recep Yakar’ın sözleri partisinin milletvekili hemşehrisi Kadir Aydın’ı fena kızdıracak.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 24 Ağustos 2019, 19:36
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7544


31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren AKP’li Bulancak Belediye Başkanı ve başkan adayı Recep Yakar’ın sözleri ortalığı karıştırdı.

Başkan Yakar'ın esnaf ve ev ziyaretlerinde isim vermeden,‘Göreve başladığımızda devraldığımız Bulancak'la bugünkü Bulancak’ı karşılaştırdığımızda ne kadar fazla yol aldığımızı bu ziyaretler sırasında daha iyi hissediyoruz’ demesi kendisinden önce iki dönem Bulancak Belediye Başkanlığı yapan şimdinin AKP Giresun Milletvekili Kadir Aydın’ın başarısız bir belediye başkanlığı yaptığına gönderme olarak yorumlandı.

YAKAR'DAN ESKİ BAŞKAN YENİ VEKİL AYDIN'A AĞIR İTHAM

Seçim çalışmalarına ilişkin Bulancak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü vasıtasıyla basına yazılı açıklama gönderen Yakar, 'Belediyedeki işlerimizden arta kalan zamanlarda vatandaşlarımızla buluşarak, esnaf, ev ve hasta ziyaretlerimizle hasbihal ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde bir kez daha gördük ki bu memleketin her bireyinin bu ilçe için bir derdi ve umutları var. Göreve başladığımızda devraldığımız Bulancak’la bugünkü Bulancak’ı karşılaştırdığımızda ne kadar fazla yol aldığımızı bu ziyaretler sırasında daha iyi hissediyoruz’ dedi.

Bu arada, 10 yıllık belediye başkanlığı döneminde adeta kendisini başarısızlıkla itham eden Yakar'ın sözlerine AKP Giresun Milletvekili Kadir Aydın’ın nasıl bir yanıt vereceği de şimdiden merak konusu oldu.