GİRESUNLU KÜÇÜK; KİRLİSİN VE BİTTİN


Açıklama: TIME AYRINTI HABER- Kripto FET֒cü olduğu savunulan Giresunlu (Eynesil) sözde gazeteci Cem Küçük şimdilerde zor günler yaşıyor. Çiçek: Senin kendine biçtiğin gizem de devlet gücü de hava. Hiçsin, kirlisin ve sen bittin... ....... Veeeee... Not: Bütün Giresunlular'ı tenzih ederek... Arıza manasına. Sebetteki çürük yumurta kalıbına. Küçük'ün Giresunlu olduğunu Çiçek değil gazetemiz hatırlatıyor. Biline.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018
Geçerli Tarih: 03 Aralık 2022, 11:29
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7144FETÖ bağlantılı casuzluk babında ABD’nin CIA kontrolünde, MOSSAD adresli İsrail'in etki ajanı olduğu bilinen fuhuş suç örgütü lideri Adnan Oktar’a yaptığı övgülerle gündeme gelen Kripto FET֒cü olduğu savunulan Giresunlu (Eynesil) sözde gazeteci Cem Küçük iyiden iyiye köşeye sıkıştı.

Işıkçılar Cemaati’nin yayın organı Türkiye gazetesinin yazarı pardon tetikçi KÖR kalemi kripto FET֒cü Cem Küçük, bugünkü köşesinde Habertürk TV’yi ve gazeteci Nevzat Çiçek’i hedef aldı.

HADSİZ KÜÇÜK, YİNE TEHDİT ETTİ

Habertürk TV’yi sunucuları üzerinden tehdit eden kripto FET֒cü Cem Küçük, fitne söylemli ve iftira içerikli yazısında özetle, ‘Bariz Erdoğan düşmanı bir Saadet Partili olan Nevzat Çiçek’i niye hala AK Parti kontenjanından ekrana çıkarıyorsunuz’ savını ileri sürerek aklısıra kanala gözdağı verdi.

BU KALLEŞ ÖRGÜTLERE ÖVGÜLER NEYİN NESİ KÜÇÜK CEM!?

Cem Küçük’ün bu sözlerini Nevzat Çiçek sosyal medya üzerinden yanıtladı. Gazeteci Çiçek, kripto Cem Küçük’ün terör örgütü FETÖ'nün lideri Fethullah Gülen’e ve suç örgütü elebaşı Adnan Oktar’a yaptığı övgü dolu sözlerinin olduğu videoları sosyal medya hesabından paylaştı.

KENDİNE BİÇTİĞİN GİZEM DE DEVLET GÜCÜ DE HAVA...

Gazeteci Nevzat Çiçek sosyal medya hesabından kripto FET֒cü Cem Küçük’e damardan girerek haddini bildirdi.

‘Bugün Küçük Cem yine yazmış... Kendi çıkar gemini AK Parti gemisi olarak lanse edeceksin... Adnan Oktar’a hocamız diyeceksin. Mavi Marmara’ya binenlere manyak diye hakaret edeceksin. Fethullah Gülen’e övgü yazıları yazacaksın... Milleti FETÖ üzerinden tehdit edeceksin’ diye yazan Nevzat Çiçek, şunları kaleme aldı.

HİÇSİN, KİRLİSİN VE SEN BİTTİN...

Gazeteci Çiçek, ‘Cem Küçük...Hocan Adnan Oktar gibi insanlar aman bize bulaşmasın diye seni görmezden geliyor ama artık o iş bitti...Senin istihdam edildiğin yer ve seni oraya gönderenleri kimse yazmadı. Çünkü konuşulma yolu seçildi. Senin kendine biçtiğin gizem de devlet gücü de hava... Hiçsin. Cem Küçük niye hiçsin? Bu örnekleri. Cumhurbaşkanı’nın ismini kullanma. Basın üzerinden tehdit dönemin bitti. Kirlisin- kirletiyorsun’ ifadelerini kullandı.