GİRESUN AK GENÇLİKTE NÖBET DEĞİŞİMİ


Açıklama: TIME GÜNCEL POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları başkanlığına Mahmut Kılıç seçildi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 21 Mart 2019, 11:47
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6900AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları 5’nci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kongrede, Başkan Habil Büyüktaş görevi Mahmut Kılıç’a teslim etti.

BAKAN CANİKLİ GELMEDİ/GELEMEDİ

Daha önce kongreye katılacağı açıklanan AK Parti Giresun Milletvekili ve Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin sisten dolayı uçağının Ordu-Giresun Havalimanı'na inemediği için Giresun programını iptal ettiği savunuldu.

Bir düğün salonunda yaplan ve tek listeyle gidilen kongrede Genel Merkez tarafından başkanlığa atanan başkan yardımcısı Mahmut Kılıç, emaneti eski başkan Habil Büyüktaş’tan seçimle devraldı.

KONGREDE KİMLER VARDI

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin iştirak etmediği kongreye, AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk’ün yanı sıra, İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit Gürel, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Genel Merkez Gençlik Kolları başkan yardımcıları, bazı belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.